CIELE

 
 
 

Naše ciele - Unsere Ziele - Our goals

Srdečne Vás vítam na stránke, ktorá je určená pre všetkých, ktorí radi športujú alebo sa športu chcú začať venovať. Určená je pre rodičov, deti, mládež, dospelých aj seniorov, ktorí hľadajú možnosť ako kvalitne a zmysluplne športovať.

Pravidelná pohybová aktivita je základom zdravého životného štýlu a duševného aj telesného zdravia. Pohybové aktivity vykonávané v kolektíve navyše rozvíjajú schopnosť, dosahovania spoločných cieľov, spolupráce v tíme, zmyslu pre férovosť a pocitu spolupatričnosti. 
 
Športovať chceme tak, aby mal každý radosť z pohybu, z vlastnej šikovnosti, zo svojich aj tímových úspechov, spoločného napredovania a z pocitu, že patrí do tímu ktorý ho rešpektuje. Našou snahou je ponúkať naozaj všetkým možnosť využívať a tráviť volný čas s cieľom podávať výkon, dosahovať výsledky, mať radosť z pohybu a športovať pre seba alebo tím. 
 
Pri športovaní a na tréningoch si psychicky oddýchnete, keď je škola, práca a denná rutina pre Vás stresujúca a unavujúca, tak je fyzická aktivita ideálnym vyvážením.
 
Pre deti platí, začať s akýmkoľvek športom čo najskôr a potom vydržať počas základnej, strednej, prípadne aj vysokej školy. Je veľká škoda, keď mládež alebo dospelí končia s aktívnym alebo rekreačným športom len z dôvodu nedostatočných možností. 
 
LASOSPORT ponúka možnosť športovať a naučiť sa nové športy deťom, mládeži aj dospelým, ktorí možno nikdy nemali ambíciu športovať, ktorí si mysleli, že pre šport nemajú talent, fyzické predpoklady alebo sa na to doteraz neodvážili či nemali na šport príležitosť.
 
U nás má príležitosť každý, kto chce športom a pohybom získať novú kvalitu života, mať radosť z pohybu a prekonávania samého seba.
 
Ak máte záujem o zdravý životný štýl a nové aktivity, neváhajte a kontaktujte nás.
 
Tešíme sa na Vás,
 
UNSERE ZIELE

Unser Sportklub ist offen für alle Kinder, Jugendliche, Erwachsene die gerne Sport machen oder sich sportlich betätigen wollen.

Regelmäßiger Sport ist die Grundlage für eine gesunde Lebensweise. Wichtig ist für uns sowohl die geistige wie auch die körperliche Gesundheit. Darüber hinaus entwickeln sich beim Sport, Kompetenzen wie z.B. erreichen von gemeinsamen Zielen, Teamgeist, Fairness oder Zugehörigkeitsgefühl.
 

Wir wollen, dass jeder im Team Freude an Bewegung hat, damit jeder versteht das sein Können, seine Leistungen und die Fortschritte die er macht, für alle wichtig sind.

Das Gefühl zum Team zu gehören steht bei uns im Vordergrund. Unser Bestreben ist es, dass alle im Team respektiert werden und jeder die Möglichkeit hat Leistung zu bringen, Ergebnisse zu erzielen und vor allem Spaß zu haben.
 
Wenn wir Sport machen oder trainieren, sind wir alle entspannt. Wenn Schule, Arbeit und Alltag anstrengend und ermüdend werden, ist das Trainieren und die körperliche Aktivität der perfekte Ausgleich.
 

LASOSPORT bietet allen, die Möglichkeit an Sport zu machen.

Ob Kinder, Jugendliche oder Erwachsene, jeder kann lernen wie man Sport macht. Ob mit viel Talent oder wenig Sport-Erfahrung, in unserem Klub hat jeder die Chance neue Lebensqualität zu erwerben und sich Sportlich zu betätigen.
 
Wir freuen uns auf jeden Sportbegeisterten,

 

 

 

MOJA FILOZOFIA

Ponúkame každému možnosť spoločne využívať a tráviť volný čas s cieľom podávať výkon, dosahovať výsledky, mať radosť z pohybu a športovať pre seba alebo tím.

 

MOJE CIELE

Mojimi prioritami sú:
  • Spoločne využívať voľný čas
  • Podávať výkon
  • Mať radosť z pohybu
 
 
NAŠE POSLANIE
  • Široká verejnosť, najmä deti a mládež nemá dostatok možností ako a kde zmysluplne športovať a využívať voľný čas.
  • My ponúkame možnosť športovať deťom, mládeži, dospelým aj seniorom, talentovaným aj menej nadaným.
  • Rozmanitou ponukou športov, osobným prístupom, profesionálnou starostlivosťou a individuálnymi alebo skupinovými tréningami ponúkame nové možnosti športovania širokej verejnosti.
  • "Aby ľudia spolu športovali"