PRE VŠETKÝCH

 
 
 

Šport pre vaše potešenie

Pre deti a mládež

Šport pomôže naučiť deti základným pravidlám spoločenského správnia, ako sa správať v kolektíve a rešpektovať a dodržiavať určité pravidlá.

 
Deti sa naučia byť dochvíľne a cieľavedomé a vďaka pravideľnému tréningu sa naučia systematickosti. Súčasťou tréningu sú pravidlá fairplay a ako sa správať k víťazom alebo porazeným.
 
Ako by sa mali deti stravovať a akým nástrahám sa vyhýbať sa tiež dozvedia prostredíctvom našich trénerov. Popri športových výsledkoch kladieme dôraz aj na školské výsledky detí a ich správanie.
 
Pripravujeme ich na reprezentáciu školy v jednotlivých športoch a venujeme sa všeobecnej športovej príprave a basketbalu.
 
Deti si osvoja základy pohybovej prípravy, potrebné pri všetkých športoch a získajú rýchlosť, obratnosť a šikovnosť.
 
 
Pre dospelých
 
Aj dospelí chcú športovať. My to vieme a preto vám ponúkame rôzne možnosti športového vyžitia.
 
Pre radosť, zdokonalenie, naučiť sa niečo nové alebo len zabudnúť na každodenný stres a únavu, stretnúť kamarátov, známych... 
 
Aj dospelí si vedia osvojiť a zdokonaliť pohybovú prípravu, techniku hier alebo iných športov, získať istotu, správnu techniku, obratnosť a šikovnosť...
 
Aj ked len rekreačne, šport vás bude ešte viac baviť a napĺnať radosťou. Nikto už nebude mať pocit, že nestíha, brzdí partiu alebo naopak sa nudí a je športovo nevytažený.
 
Sme presvedčení a zo skúseností vieme, že nemusíte aktívne alebo vrcholovo športovať na to, aby ste si s radosťou, chuťou a kvalitne zašportovali.
 
S nami vás šport baví viac :-)
 
 

PRIPRAVUJEME:

  • Triatlon
  • Beh 
  • Firemné benefity 
  • SenioFit© - náš špeciálny program pre seniorov 

Bližšie informácie už čoskoro TU alebo na:

lasosport@gmail.com

Máte iný nápad? Dajte nám o ňom vedieť...